O nás

e-brother - elektronický obchod s originálními přístroji BROTHER

 

Profil společnosti e-brother.cz

Na trhu s IT působíme již od roku 1996. V roce 1998 jsme navázali obchodní a servisní spolupráci s firmou Brother International CZ s.r.o. a stali jsme se autorizovaným servisním partnerem. V současné době patříme k největším prodejcům značky Brother v ČR a k jednomu z hlavních servisních partnerů značky Brother.

Můžeme Vám nabídnout profesionální team pravidelně školených obchodníků a servisních techniků. Naši obchodníci Vám pomohou najít nejvhodnější tisková řešení. Díky dlouholetým zkušenostem a úzké specializaci na značku Brother, můžeme plnit i velmi náročné požadavky.

Naším cílem je poskytnout prvotřídní přístroje za nízkou cenu spolu se záručním a pozáručním servisem. Prodáváme pouze originální přístroje a originální spotřební materiál. Jen tak je možné naplnit podstatu sloganu BROTHER AT YOUR SIDE.

Pouze u nás najdete kompletní sortiment výrobků značky BROTHER na jednom místě. Vlastní skladové prostory nám umožňují mít zboží v dostanečném množství skladem a ihned po obdržení objednávky jej předat přepravci nebo připravit k osobnímu odběru. Rychlost dodání veškerého zboží je pro nás absolutní prioritou! Jsme Vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Kvalita našich služeb je hodnocena zákazníky na serveru Heureky. Obchod E-Brother.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.

 

 

Děkujeme za Vaši přízeň.

Tým e-brother.cz

 

Vlastní sklad

Expedice do 24 hodin

Doprava zdarma

Od 3000 Kč s DPH

Odborný personál

Nakupujte u odborníků

Autorizovaný servis 

Vlastní servisní tým