Programy pro podnikatele

e-brother - elektronický obchod s originálními přístroji BROTHER
E-Brother - Programy pro podnikatele - - elektronický obchod s originálními přístroji a servisní středisko BROTHER

Jste firma s většími objemy tisku a chcete ušetřit? Máme i speciální podmínky, nabídky a programy pro Vás.

Nakupujete na firmu, podnik nebo pro úřad, školu či jinou státní instituci? Pak jste na správném místě!

Všichni firemní zákazníci nakupují okamžitě po registraci za speciálních podmínek upravených jejich potřebám.

1
Nižší ceny. Při pravidelných odběrech získává firemní zákazník výhodu nižších cen . Nabízíme nejlepší možné podmínky již od prvního nákupu.

2
Projektové ceny a speciální programy pro firemní zákazníky. Při jednorázovém větším nákupu firemních produktů pro Vás zajistíme ještě nižší projektovou cenu u výrobce. Dále Vám můžeme nabídnout speciální programy Brother určené pro malé podnikatele až po velké korporace. Jednoduše požádejte o tento benefit na našem kontaktním e-mailu info@e-brother.cz.

3
Potřebujete vytvořit nabídku a nechat ji schválit vedením firmy? Není problém. Zboží si vyberte na e-shopu a zašlete nám seznam k nacenění. Cenovou nabídku Vám zašleme obratem do e-mailu. Platnost nabídky je obvykle 7 dní nebo dle požadavku.

4
Nabídka způsobu dopravy a způsobu zaplacení je zcela přizpůsobena firemním zákazníkům. U nás si vyberete způsob, který Vám vyhovuje. Naši stálí zákazníci, stejně jako státní instituce mohou využít platbu na fakturu po dodání zboží. Žádost o nastavení platby převodem se splatností stačí zaslat žádost na náš kontaktní e-mail info@e-brother.cz.

5
Můžeme Vám nabídnout profesionální team pravidelně školených obchodníků a servisních techniků. Naši obchodníci Vám pomohou najít nejvhodnější tisková řešení. Díky dlouholetým zkušenostem a úzké specializaci na značku Brother, můžeme plnit i velmi náročné požadavky.Při dlouhodobém obchodním vztahu znají naši obchodníci Vaše IT prostředí a Vaše potřeby a vzájemný obchod se tak stává jednodušší, rychlejší a pohodovější.


Pokud jste se rozhodli pro nákup u nás, stačí se registrovat. Těšíme se na spolupráci.

Vlastní sklad

Expedice do 24 hodin

Doprava zdarma

Od 3000 Kč s DPH

Odborný personál

Nakupujte u odborníků

Autorizovaný servis 

Vlastní servisní tým