Záruční servis

e-brother - elektronický obchod s originálními přístroji BROTHER

Autorizovaný servis BROTHER 

Kvalita a rychlost servisních zásahů je pro nás absolutní prioritou!

Jsme autorizovaný servisní partner Brother. Provádíme záruční i pozáruční servis multifunkčních přístrojů, tiskáren, faxů a štítkovačů BROTHER zakoupených v ČR a i všech státech EU. Díky pravidelným školením a dlouholeté zkušenosti jsme schopni rychle diagnostikovat a odstranit závadu na Vašem zařízení. Disponujeme vlastním skladem servisních dílů.
Standardní záruční opravy provádíme v servisním středisku, u tiskáren s rozšířenou zárukou ON-SITE je možné objednat ON-SITE servis. Na produkty v záruce poskytujeme bezplatný svoz do servisu.

POZOR: svoz na spotřební materiál nezajišťujeme, svážíme pouze stroje !!!

 

Prodloužená záruka:

Na produkty zakoupené na našem e-shopu poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky / u akčních modelů až 5 roků. Pokud si nejte jisti, zda máte přístroj ještě v záruce, pošlete nám SN produktu na e-mail info@e-brother.cz, a záruku Vám rádi prověříme.

 

Dříve než přístroj zašlete na opravu:

Dříve než k nám přístroj, který vykazuje vadu, zašlete na opravu, kontaktujte našeho obchodníka, popř. technika, který Vám poradí jakým způsobem přístroj doručit k nám a jaké náležitosti je nutné přiložit. Je také možné, že Vámi uvedená závada není poruchou přístroje a technik Vám pomůže s odstraněním problému po telefonu. Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 389 501 067 nebo na e-maily info@e-brother.cz, servis@e-brother.cz

 

Jak doručit přístroj na záruční opravu:

Přístroj můžete dovézt osobně na adresy našich servisních středisek, nebo zaslat přepravní službou na adresu našeho centrálního servisního střediska Veselí nad Lužnicí. V případě, že máte originální balení přístroje nebo jste schopni přístroj bezpečně zabalit je u nás možné objednat službu svozu přístroje k nám do servisního střediska ZDARMA.

OBJEDNÁVKA SVOZU

 

Upozornění: Pro uznání záruční opravy, která souvisí s tiskovým mechanismem, musí být v přístroji osazen originální spotřební materiál. Svoz zajišťujeme pouze na HW, spotřební materiál nesvážíme!!! Děkujeme za pochopení.

 

Na jakékoliv dotazy ohledně záručních i pozáručních oprav Vám odpoví servisní Tým e-brother.cz

Vlastní sklad

Expedice do 24 hodin

Doprava zdarma

Od 3000 Kč s DPH

Odborný personál

Nakupujte u odborníků

Autorizovaný servis 

Vlastní servisní tým